2020-03-11

Nowi w Jurajskiej

Galeria Jurajska od początku tego roku zyskała pięciu nowych najemców.

Nowi w Jurajskiej Fot. Galeria Jurajska

Początek 2020 roku przyniósł Galerii Jurajskiej serię otwarć. W styczniu oferta centrum handlowego powiększyła się o mający blisko 1 tys. m2 salon eobuwie.pl, z ofertą blisko 50 tys. butów.  W lutym otwarta została restauracja Makarun – 18 lokal gastronomiczny w Galerii Jurajskiej – oraz placówka mBank. Z początkiem marca do najemców dołączyła skandynawska marka bieliźniarska Change Lingerie, zajmując 65 m2.  Dla Galerii Jurajskiej jest to 71 salon z ofertą modową, a także dziewiąty sklep wyłącznie z ofertą bielizny. 

- Oferta modowa jest dla nas kluczowym segmentem, dlatego stale wzmacniamy tenant mix w tym obszarze, sięgając przy tym po ciekawe polskie i zagraniczne marki, dotąd nieobecne na lokalnym rynku - informuje Anna Borecka-Suda, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej. - Sklepy z bielizną należą do najpopularniejszych w segmencie fashion. Dzięki nowemu otwarciu tworzymy najszerszą ofertę w tej części województwa śląskiego, zapewniając naszym klientom dostęp do najpopularniejszych obecnie na rynku brandów proponujących elegancką bieliznę.

7 marca swój salon w Jurajskiej uruchomiła sieć Mi Store, oferująca produkty marki Xiaomi. Na 110 m2 znaleźć można najnowsze modele smartfonów, inteligentnych urządzeń (m.in. smart bandów czy oczyszczaczy powietrza), sprzętu audio, a także akcesoriów z kategorii "lifestyle". To pierwszy salon Mi Store w tej części województwa śląskiego.

- Pozyskanie Mi Store do grona najemców to najlepszy przykład na to, że staramy się stale trzymać rękę na pulsie, wychwytując z rynku marki, których oczekują od nas nasi klienci. Xiaomi to obecnie jedna z najpopularniejszych marek technologicznych na rynku  - mówi Borecka-Suda.

W ostatnich dniach w Jurajskiej miał również miejsce re-opening biura podróży Rainbow Tours. Wieloletni partner centrum handlowego przeniósł się  do nieco większego lokalu.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFIT system