2019-10-16

Fikołki w Sferze

W Centrum Handlowym Sfera w Bielsku-Białej otwarto salę zabaw Fikołki. Sieć centrów rozrywki pod tym szyldem liczy już osiem obiektów. .

Fikołki w Sferze Fot. Sala Zabaw Fikołki

Fikołki w Bielsku-Białej zostały wyposażone w 3-poziomową konstrukcję zabawową, czyli labirynt z przeszkodami: tyrolką, zjeżdżalniami, siecią Spidermana, boiskiem do gry i basenem z piłkami. Na najmłodszych czeka specjalna strefa malucha, która sąsiaduje z kawiarnią dla rodziców. Dla pasjonatów gotowania i młodych naukowców przygotowano sale tematyczne – kulinarną i eksperymentów. To ulubione miejsca do organizacji imprez urodzinowych. Z kolei młodzi sportowcy mają dla siebie 11 tras do wspinaczki. A wszystko to na powierzchni blisko 900 m2.

– Bielsko-Biała to miasto o bardzo dużym potencjale. Nie tylko ze względu na liczbę 170 tys. mieszkańców, ale także swoje położenie – tylko 20 km od takich kurortów turystycznych jak Szczyrk i Żywiec – mówi Bertrand Jasiński, prezes sieci sal zabaw Fikołki. – Również naturalnym wyborem było Centrum Handlowe Sfera z 250 sklepami, w tym z szeroką ofertą rodzinną.

Fikołki w Sferze znajdują się poziomie 2, w sąsiedztwie foodcourtu. Dzięki przeszklonym witrynom sala zabaw ma stały dostęp do światła dziennego, a klienci galerii widzą atrakcje dostępne dla dzieci oraz kawiarnię dla dorosłych. Nowością bielskiej sali zabaw, w porównaniu do innych obiektów sieci, jest przeszklenie sal urodzinowych, wyposażenie konstrukcji w trampoliny oraz drabinę linową. 

– Kolejną nowością jest wprowadzenie w naszej placówce w Bielsku-Białej 11 ekranów multimedialnych. Dzięki nim docieramy do klientów z atrakcyjną formą przekazu naszej oferty. Na ekranach publikujemy informację o produktach i usługach własnych oraz oferty naszych partnerów – dodaje Bertrand Jasiński.

Dzieci do drugiego roku życia bawią się w Fikołkach za darmo po wyrobieniu w recepcji tzw. karty malucha. Dla starszych klientów sala zabaw przygotowała specjalny cykl eventów prowadzonych przez znanych i lubianych przez dzieci youtuberów.
W 2020 roku sieć Fikołki planuje otwarcie 4 nowych sal zabaw.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFIT system