2019-09-19

Nowa nazwa po remoncie

Centrum Handlowe Bielawy zmienia nazwę. Od jesieni obiekt będzie się nazywał Nowe Bielawy.

Nowa nazwa po remoncie Fot. CH Bielawy

Od ponad roku Centrum Handlowe Bielawy przechodzi sporą metamorfozę. Teraz przyszła pora na kolejny etap prac. Obejmie on wszystkie wejścia do budynku, które zyskać mają nową aranżację, kolorystykę, a także energooszczędne oświetlenie LED, które je doświetli, a także zmniejszy zużycie prądu na ten cel. Oprócz tego na ścianie frontowej zamontowany zostanie nowy, widoczny z daleka logotyp z nazwą centrum handlowego - Nowe Bielawy. Uporządkowane zostaną też panele reklamowe i logotypy sklepów znajdujące się na fasadzie. W planach jest także uporządkowanie zieleni przy fasadzie frontowej.

- Poprzez ostatnie modernizacje i remonty zmieniamy wizerunek tego popularnego miejsca. Chcemy, aby klienci robiący u nas zakupy mieli poczucie, że wybierają nowoczesne, dynamicznie rozwijające się centrum handlowe, które ma coraz atrakcyjniejszą ofertę, ale także coraz atrakcyjniejsze otoczenie zakupowe -  mówi Paweł Dolański, przedstawiciel firmy Newbridge Poland, do której należy toruńskie centrum.

W zeszłym roku w pasażach handlowych wymieniono posadzkę. Zmodernizowano także strefę gastronomiczną, tworząc ciekawie zaaranżowany food court z nowymi stolikami i strefą zabaw dla dzieci. Pojawiła się również strefa relaksu, a w czerwcu tego roku biblioteczka bookcrossingowa. Przybywa także nowych sklepów. W tym tak znanych marek jak home&you czy Big Star.

- Bielawy są modernizowane i to w kilku wymiarach. Z jednej strony prowadzimy etapami szeroko zakrojone remonty, z drugiej strony inwestujemy w nowe atrakcje i udogodnienia dla klientów, chociażby komfortową strefę gastronomiczną. Jednocześnie także pracujemy nad ofertą, która ma być podstawą centrum handlowego w nowej odsłonie – wylicza Paweł Dolański.

Zwieńczeniem tych prac ma być nie tylko obiekt w nowej odsłonie, ale także z nową nazwą i logotypem. Od jesieni obecne Centrum Handlowe Bielawy, będzie znane jako Nowe Bielawy. Nowy logotyp ma pojawić się na elewacji centrum handlowego najpóźniej na początku października.

- Zmieniamy nazwę centrum oraz logotyp, bo wyraźnie chcemy zaznaczyć naszym klientom, jak wiele nowego wydarzyło się w Bielawach i jak bardzo zmienił się obiekt, zarówno wizualnie, jak i pod względem oferty czy organizowanych tutaj wydarzeń. Dla nowego właściciela obiektu oznacza to nowy rozdział w historii toruńskiego centrum handlowego - mówi Marta Drzewiecka, menedżer w Newbridge Poland.

Centrum Handlowe Bielawy zlokalizowane jest we wschodniej części Torunia w pobliżu dróg krajowych 15 i 80 oraz autostrady A1, niecałe 15 minut od Starego Miasta. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 24 tys. m2, na których jest 69 sklepów, restauracji i punktów usługowych.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFIT system