2019-09-17

Nowa kawiarnia w Gemini Park

Gemini Park Bielsko-Biała poszerza ofertę kawiarnianą. Nowym najemcą, który właśnie otworzył tu swój lokal jest Costa Coffee.

Nowa kawiarnia w Gemini Park fot. Gemini Park Bielsko-Biała

W Gemini Park Bielsko-Biała przybywa nowych najemców. Tylko ostatnie tygodnie przyniosły tutaj aż siedem nowych umów najmu z polskimi i zagranicznymi markami. Część ma już za sobą otwarcie. Wśród nich jest Costa Coffee.
Brytyjska sieć kawiarni właśnie otworzyła w Gemini Park mający 70 m2 lokal. Usytuowany został on w obrębie zmodernizowanej niedawno strefy eventowej. Przestrzeń ta, wypełniona m.in. specjalną wykładziną, atrakcjami dla najmłodszych i pufami, powstała w dużej mierze z myślą o nowym najemcy.

Costa Coffee została ulokowana w centrum komfortowej i nowoczesnej przestrzeni spotkań i wydarzeń. Tym samym lokal zwraca na siebie uwagę klientów i łatwo do niego trafić. Co więcej, stał się kolejnym ciekawym punktem, w którym nasi klienci mogą spędzać wolny czas, spotkać się ze znajomymi lub popracować – mówi Joanna Zemczak, senior leasing menedżer w Gemini Holding.

W ofercie kawiarni znaleźć można kawy klasyczne i smakowe, w tym m.in. americano, corto, espresso, flat white latte, cappuciono czy chai caffe latte. A także ciasta i desery oraz produkty słone np. kanapki, grillowane tortille, quiche, bagietki. Nie brakuje również sałatek, jogurtów i owsianek.

Costa Coffee dopełnia ofertę kawiarni, którą już zgromadziliśmy w Gemini Park. Wprowadza także do tej oferty wiele elementów, których nam do tej pory brakowało. Zyskują na tym przede wszystkim klienci, którzy teraz pod ręką będą mieć jedną z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych kawiarni w Polsce – mówi Zemczak.

Na nowym otwarciu zyskuje także cała oferta gastronomiczna Gemini Park. Ta, razem z Costa Coffee, składa się już z 16 lokali. Oprócz dopiero co otwartego, klienci znajdują tutaj wiele zagranicznych sieci restauracyjnych, w tym m.in. McDonald’s, KFC, Pizza Hut czy Subway. Ponadto swoje restauracje ma tu także Ron Del, Sushi Samuraj, Salad Fantasy, Doner Kebab. Oferta kawiarniana obejmuje z kolei m.in. Lodomanię, Grycan i Cukiernię Sowę.

Wkrótce do oferty gastronomicznej Gemini Park dołączy także Silver Dragon, sieciowa restauracja z kuchnią orientalną m.in. wietnamską i tajską. Na etapie projektowania jest także modernizacja całej strefy food court. W jej efekcie powstanie nowoczesna przestrzeń łącząca funkcję restauracji z miejscem wypoczynku. Za jej przebudowę odpowiadać będzie pracownia Zuo Architecture, znana z realizacji m.in. dla Gare Saint Lazare w Paryżu, @7 Center w Montpellier czy Musee Guggenheim w Helsinkach.

Dzięki tak szerokiej ofercie nasi klienci znajdują u nas coraz więcej atrakcji, które wypełniają czas po pracy, w weekendy lub podczas wypadu na zakupy. W ten sposób nie tylko zmieniamy postrzeganie obiektu, stając się w oczach klientów i rynku coraz bardziej galerią społecznościową, ale także umacniamy wizerunek galerii rodzinnej. Ten efekt, obok rozwoju gastronomii, potęguje także dynamiczny rozwój oferty rozrywkowej w ostatnich latach, na czele, której stoi dziś 10-salowe kino, fitness club i stale rozwijany, mający dziś 10,5 tys. m2 park rozrywki „W DECHE!” – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Anna Smolińska
Anna Smolińska dziennikarz