2019-03-06

Sklep w galerii czynny w niedziele

Galeria Jurajska poszerza ofertę spożywczą. Do grona najemców dołączył właśnie sklep z alkoholami z całego świata. Czynny będzie także w niedziele niehandlowe.

Sklep w galerii czynny w niedziele fot. Galeria Jurajska

Galeria Jurajska poszerza i urozmaica dostępną u siebie ofertę spożywczą. Nowym najemcom, który zasila ten segment jest Forfiter Exclusive. To lokalna marka sklepów z alkoholami doskonale znana w Częstochowie. Najemca zajął lokal o powierzchni 57 m2.

W ofercie nowo otwartego sklepu znaleźć można alkohole z całego świata, w tym m.in. wina, whisky, borubon, brandy, absynt, rum, gin, szampany, nalewki, miody pitne, sake, armaniaki. Jego asortyment uzupełniają kawy, herbaty, czekoladki oraz podstawowe produkty spożywcze, w tym pieczywo.

To sklep, jakiego jeszcze nie było w Galerii Jurajskiej. Dzięki jego ofercie nasi klienci zyskują dostęp do niezwykle atrakcyjnej i szerokiej oferty trunków z całego świata, w tym także unikalnych produktów idealnych na upominek – mówi Anna Borecka-Suda, menedżer ds. leasingu w Galerii Jurajskiej.

Zyskuje także sama Jurajska. Nowy partner zasili bowiem ofertę Niedzielnego Centrum Rozrywki. Nowy sklep czynny będzie bowiem w niedziele niehandlowe, dołączając tym samym m.in. do 18 restauracji i kawiarni, kina, studia fitness czy kids play.

Szersza „spożywka”

Nowe otwarcie umacnia także szeroką ofertę spożywczą galerii. Będzie to już trzeci sklep, po Biedronce i Bacówce, w którym będzie można znaleźć ofertę tego typu. Jak podkreślają przedstawiciele galerii, wybór partnera nie jest przypadkowy

Zależało nam na marce o unikalnej ofercie, która dopełni już istniejącą propozycję. Jednocześnie chcieliśmy stworzyć na naszej mapie kolejny, ciekawy punkt, który będzie przyciągał naszych klientów – mówi Borecka-Suda.

Forfiter Exclusive to już kolejny lokalny najemca, który zdecydował się otworzyć sklep w Galerii Jurajskiej. Lokale otwarte przez częstochowskich przedsiębiorców zajmują w centrum handlowym już 4 proc. powierzchni. Wśród najemców znaleźć można zarówno punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, jak i sklepy z ubraniami.

Udział lokalnych najemców w naszej ofercie systematycznie wzrasta. Centrum handlowe to niezwykle atrakcyjne miejsce dla rozwoju biznesu, praktycznie z każdej branży. O jego atrakcyjności i przewadze decyduje dziś przede wszystkim stały dostęp do klienta, gotowego robić zakupy, a także ugruntowana pozycja Jurajskiej na regionalnym rynku – dodaje Borecka-Suda.

Anna Smolińska
Anna Smolińska dziennikarz