2018-01-08

Reduta po przebudowie

Zakończyła się rozbudowa warszawskiego Atrium Reduta. Dzięki niej w galerii przybyło m.in. sześciosalowe kino.

Reduta po przebudowie Fot. Atrium Reduta

Grupa Atrium od kilku lat prowadzi modernizację i rozbudowę swoich obiektów.

W ciągu ostatnich kilku tygodni otworzyliśmy trzy centra handlowe, po zakończeniu aktualnych etapów rozbudowy i sfinalizowaliśmy przejęcie warszawskiego kompleksu zlokoalizowanego w centrum miasta, Wars Sawa Junior. Kontynuujemy rozbudowę oraz modernizację  warszawskich centrów Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta. Rozbudowy i przebudowy prowadziliśmy skupiając się na rozszerzeniu oferty modowej oraz wypoczynkowo-rozrywkowej, równocześnie oferując klientom nowe możliwości spędzania aktywnie wolnego czasu w odnowionych wnętrzach. Dążymy do tego, aby nasze centra handlowe stały się po domu i pracy tzw. trzecim miejscem, gdzie coraz częściej nasi goście będą spotkać się z przyjaciółmi po pracy lub spędzić kreatywnie czas z rodziną w przyjaznej przestrzeni. Pragniemy, aby na gęsto zaludnionej warszawskiej Ochocie takim miejscem było centrum handlowe Atrium Reduta – mówi Scott Dwyer, dyrektor operacyjny Grupy Atrium.

Dzięki rozbudowie w Atrium Reduta przybyło 4 tys. m2 nowej powierzchni. Zajęło ją dwóch nowych kluczowych najemców: sześciosalowe kino Cinema 3D i klub fitness CityFit. Pierwsze kino na Ochocie wyposażone zostało w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym m.in.: panoramiczny multiekran Barco ESCAPE, cyfrowe projektory zapewniające obraz w jakości 4K oraz projekcje trójwymiarowe w systemie DepthQ 3D. Wszystkie sale kinowe są w pełni klimatyzowane i dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych.

Zawsze sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania, dostępne w danym momencie na rynku. Dzięki temu możemy tworzyć przyjazne i bardzo zaawansowane technicznie obiekty kinowe. Kino CINEMA 3D w Atrium Reduta będzie najnowocześniejszym tego typu w Warszawie – komentuje Jarosław Pantol, wiceprezes zarządu Cinema 3D.

Klubu fitness CityFit będzie otwarty przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wnętrze zostało podzielone na osiem stref aktywności, wśród których znajdują się sala do grupowych zajęć fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn oporowych, strefa funkcjonalna, strefa warm up i cool down oraz strefa relaksu. 

Nasz system dostępu umożliwia korzystanie z klubu 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Klubowicz nie musi pamiętać o noszeniu karty członkowskiej. A my, mając pełną kontrolę nad tym, kto w danym momencie przebywa na treningu, możemy zapewnić klubowiczom komfort i bezpieczeństwo nawet w czasie, gdy klub funkcjonuje w trybie bezobsługowym, na przykład w nocy lub podczas świąt – mówi Karolina Bałaban, menedżer ds. PR sieci CityFit.

W Atrium Reduta pojawił się też nowy bezpłatny plac zabaw dla dzieci, wypełniony dużymi klockami, matami i tunelami. Zostały też przygotowane pokoje opieki nad dzieckiem, wyposażone w przewijaki, kuchenki mikrofalowe i wygodne fotele. Klienci mogą również skorzystać z uprzywilejowanych, oznakowanych miejsc parkingowych dla rodzin oraz kobiet w ciąży.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFIT system