2018-11-22

Beauty w Elektrowni

W odrestaurowywanej Elektrowni Powiśle znajdzie się specjalne miejsce dla branży kosmetycznej i beauty, czyli Beauty Hall.

Beauty w Elektrowni Wizualizacja: Elektrownia Powiśle

Elektrownia Powiśle to nowy kompleks handlowo-biurowo-mieszkalny, który powstaje w Warszawie, na terenach przedwojennej elektrowni. Jedną z części obiektu zajmie Beauty Hall.  Na powierzchni 1,5 tys. m2 skupią się salony kosmetyczne, fryzjerskie oraz inne punkty oferujące usługi kosmetyczne, beuaty i welness. Przestrzeń Beauty Hall w Elektrowni Powiśle będzie podzielona na trzy strefy. Pierwsza, zaaranżowana jako open space, przeznaczona zostanie pod stoiska kosmetyczne zarówno prestiżowych marek, jak i małych manufaktur. W drugiej strefie półotwartej zostaną zlokalizowane tzw. nail bary – czyli stoiska, w których oferowane są usługi profesjonalnej stylizacji i pielęgnacji paznokci: manicure i pedicure oraz pielęgnacji oka, a także makijaże na wszelkie okazje i salony fryzjerskie. Pozostałą część Beauty Hall stanowi kameralna, odseparowana część, w której będzie można skorzystać z masaży, zabiegów kosmetycznych i studia depilacji. W tej strefie znajdzie się również sekcja przeznaczona dla mężczyzn, chcących zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie.
Umowy z pierwszymi najemcami zostały już podpisane. Wśród nich jest m.in. Warszawska Izba Lordów, czyli barber shop oferujący męskie strzyżenie, tradycyjne golenie brzytwą, trymowanie brody a także zabiegi pielęgnacyjne twarzy oraz manicure i pedicure.  Lokal zajmie powierzchnię 135,5 m2. Kolejny najemca to Duda Hair Design – salon fryzjerski, który wprowadzi się do lokalu o powierzchni 92,5 m2. Usługi manicure hybrydowego zaoferuje natomiast salon Nail & Beauty Bar.

– Najemcy doceniają nasze innowacyjne podejście do przestrzeni Beauty Hall, co przekłada się na duże zainteresowanie rynku beauty i wellness tym projektem. Chcemy zagwarantować najbardziej kompleksową ofertę zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – komentuje Dariusz Domański, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu z firmy White Star Real Estate, która jest deweloperem Elektrowni Powiśle.

Prace nad rewitalizacją historycznej części Elektrowni wciąż trwają. Część z nich – w tym przygotowywanie przestrzeni handlowo-restauracyjnej oraz Beauty Hall - zakończy się w 2019 roku. Cała inwestycja ma być gotowa w 2020 roku.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFIT system