2018-07-19

Piękniejsza Karolinka

W lipcu Sephora otworzyła sklep w opolskiej galerii Karolinka. Salon francuskiej sieci zajmie ponad 260 mkw.

Piękniejsza Karolinka fot. Karolinka

Karolinka to największy kompleks handlowy na Opolszczyźnie. Kilka dni temu poszerzył ofertę o kolejną markę z segmentu beauty. Salon Sephora znajduje się przy wejściu głównym, obok sklepu Calzedonia. Klienci mogą tu znaleźć bogaty wybór marek makijażowych, perfum oraz kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Dzięki otwarciu perfumerii Sephora klienci zyskają dostęp do wysokiej jakości produktów kosmetycznych – mówi Paulina Kurdziel-Świeczka, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Dodatkowo aż piętnaście popularnych marek przedłużyło umowy najmu z Karolinką. Wśród nich znalazły się m.in.: Douglas, Diverse, Empik, W.Kruk i McDonald’s. Łączny metraż podpisanych porozumień przekroczył 6 213 mkw. powierzchni handlowej. 

Odpowiednio dobrany mix najemców to wynik konsekwentnie realizowanej strategii budowy silnej pozycji galerii w regionie. To przekłada się na systematyczny wzrost liczby odwiedzających i obrotów centrum. A za tym idzie kolejne przedłużenia umów najmu. Park handlowy Karolinka cieszy się dużym zainteresowaniem najemców, dzięki czemu, poziom komercjalizacji obiektu jest stabilny od wielu lat i wynosi niemal 100 proc. – podsumowuje Paulina Kurdziel-Świeczka.

Właścicielem centrum handlowego Karolinka jest NEPI Rockcastle. 

 

Joanna Konieczna
Joanna Konieczna Dziennikarz, PROFIT system