2018-07-14

Wyprzedaże od Biedronki

Biedronka zaprasza do swego pierwszego outletu, który właśnie został otwarty w Poznaniu. Na razie to jedyny tego typu sklep w Polsce.

Wyprzedaże od Biedronki Fot. Biedronka

Outlet Biedronki to nowy format sklepu, w którym oferowane będą setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji. Jednak na razie z jego dobrodziejstw korzystać będą tylko Poznaniacy.

- Aktualnie jest to jedyny Outlet sieci Biedronka i na obecnym etapie jest za wcześnie na mówienie o dalszych planach - poinformowało nas Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe, sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, ubrania, zabawki, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki w cenach od 30 nawet do 80 proc. taniej.
Biedronka ma już inną swoją markę wyprzedażową - Towaroteka, która działa w ośmiu polskich miastach: w Drzewicy, Gdańsku, Łęcznej, Olsztynie, Olsztynku, Szprotawie, Radomiu i Tarnowskich Górach. Zapytaliśmy, czy koncept Outlet Biedronki oznacza rebranding tej sieci.

- Towaroteki, to jest to inny koncept sklepów Biedronka. Są uruchamiane w danej lokalizacji w okresie, w którym dysponujemy jeszcze prawem do użytkowania nieruchomości przez pewien czas lub też w obiektach, w których znajduje się sklep Biedronka, a gdzie możemy wykorzystać dodatkową przestrzeń (np. osobne pomieszczenie). Czasem stoiska z takimi artykułami aranżowane są też np. w specjalnych namiotach przy sklepach - skomentowało  Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Biedronka Outlet jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 21.00 oraz w niedziele handlowe od 9.00 do 20.00.

 

Joanna Konieczna
Joanna Konieczna Dziennikarz, Profitsystem