2014-03-11

Oferta od stóp do zębów

Wzbogacenie oferty salonu kosmetycznego o usługę wybielania zębów kosztuje 50 tys. zł.

Oferta od stóp do zębów Fot. White & Beauty

Jak cię widzą, tak cię piszą - choć większość osób nie przyznaje się do oceniania innych po wyglądzie, coraz więcej i częściej inwestujemy w swój wizerunek. Korzysta z tego White & Beauty - sieć gabinetów specjalizujących się w laserowym wybielaniu zębów. W Polsce działa już 24 placówek tej marki. White & Beauty bazuje na zagranicznych wzorcach, w USA i Europie Zachodniej wybielanie zębów wyszło poza stomatologię stając się odrębną usługą kosmetyczną.


- W przeciągu kilku następnych lat rynek wybielania zębów w Polsce ulegnie diametralnej zmianie, tak jak to się stało na zachodzie Europy, gdzie 90 proc. klientów wybiela zęby w gabinetach kosmetycznych. To zasługa ceny zabiegu, która zwykle jest o połowę niższa, niż u stomatologów – mówi Dariusz Durlik, koordynator ds. rozwoju sieci. - Najtańsza usługa wybielania zębów w gabinecie White & Beauty kosztuje 99 zł.


Właściciele salonów kosmetycznych w miastach do 100 tys. mieszkańców mogą założyć punkt White & Beauty Spot. Wymaga to wydzielenia pomieszczenia zabiegowego o powierzchni minimum 10 m2. W tym wypadku biznes będzie kosztował 15 tys. zł, miesięczna opłata franczyzowo-marketingowa wyniesie 200 zł. W miastach powyżej 100 tys. mieszkańców możemy założyć gabinet White & Beauty, potrzebny do tego jest lokal o powierzchni ok. 40 m2. Koszt inwestycji wyniesie wtedy 50 tys. zł, a miesięczna opłata franczyzowa 600 zł. W tym wariancie wyposażenie gabinetu pozwala na obsługę dwóch klientów jednocześnie. (mbw)