2017-12-11

Zmiany w Toruniu

Nowe marki, relokacja oraz remodeling salonów – to zmiany, które do końca roku planuje przeprowadzić toruńskie Atrium Copernicus.

Zmiany w Toruniu Fot. Atrium Copernicus

Już w grudniu w centrum handlowym Atrium Copernicus pojawi się włoska marka bieliźniana Intimissimi, której salon zajmie lokal o powierzchni 90 m2.

Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące na rynku, obserwujemy zwyczaje zakupowe naszych klientów i badamy ich potrzeby, dlatego systematycznie dopasowujemy naszą ofertę do ich oczekiwań. Dbamy o to, aby marki premium i popularne sieci w naszym centrum wzajemnie się uzupełniały. Intimissimi to konkurencyjny stosunek jakości do ceny, dlatego włoska oferta cieszy się uznaniem wśród kobiet, a w Atrium Copernicus będzie stanowić idealne dopełnienie oferty fashion – zapewnia Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

To nie koniec zmian w sektorze damskiej bielizny w Atrium Copernicus. Również w grudniu nową odsłonę swojego salonu w toruńskim centrum zaprezentuje marka Esotiq. W odświeżonych wnętrzach
klientki znajdą nie tylko bogatą ofertę bielizny, ale również będą mogły skorzystać z darmowego
i profesjonalnego brafittingu. A niektóre marki zmienią nie tylko wygląd sklepów, ale też lokalizację. Do nowego miejsca przeniesie się Sumatra, salon oferujący walizki i galanterię skórzaną znanych marek. Teraz przywita gości w rozbudowanej części obiektu na powierzchni 90 m2. Po wielu latach działalności w Atrium Copernicus lokalizację zmieni także marka Inglot. Polski producent kolorowych kosmetyków zamieni stoisko na pasażu na przestronny lokal wielkości ponad 70 m2.  Na początku listopada nową lokalizację zyskał też salon Green Point. Polska marka odzieżowa otworzyła większy lokal o powierzchni ponad 100 m2.
Zmiana nastąpi również w strefie food court, gdzie zagości restauracja Chopstix. Nowy najemca uzupełni ofertę gastronomiczną centrum o dania kuchni orientalnej.

Atrium Copernicus to nie tylko ulubiona destynacja zakupowa mieszkańców Torunia i okolic – to również miejsce, w którym miło i przyjemnie mogą spędzić czas, m.in. podczas lunchu czy obiadu w strefie gastronomicznej. Otwierając nowe restauracje w naszym centrum chcemy zapewnić klientom dostęp do potraw z różnych stron świata. Restauracja Chopstix uzupełni ofertę Atrium Copernicus o smaki popularnej w ostatnim czasie kuchni azjatyckiej – podkreśla Ewa Machowska-Górna.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dzienniakrz, PROFIT system