2017-11-14

Dla domu i ogrodu

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 to nowo powstające miejsce w Warszawie z szeroką ofertą wyposażenia wnętrz. Pierwsze sklepy ruszą już w tym miesiącu.

Dla domu i ogrodu Wizualicja Marywilska 44

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 powstaje na Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Marywilska 44. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 12 tys. m2, z czego 2,5 tys. obejmie część sportowo-rekreacyjna. Zajmie ją ogromny park trampolin Jump Arena. Ten ostatni otworzy się dla klientów już pod koniec listopada. Sukcesywnie co miesiąc będą otwierane kolejne punkty handlowe (jeszcze w listopadzie np. Jysk i Dywanella). Oficjalne otwarcie całego obiektu zaplanowano na marzec przyszłego roku.
W Wodnym Parku Handlowym znajdą się m.in. takie marki, jak Jysk, Dywanella, Abra Meble,  Stokki Home, Jeta. Wśród najemców jest również sieć PSB-Mrówka, która lokalizuje tutaj swój największy warszawski sklep. Zajmie 2,2 tys. m2 powierzchni, a dodatkowo na zewnątrz znajdzie się też duży ogród o wielkości ok. 800 m2 – z przeznaczeniem na artykuły ogrodnicze.

– PSB-Mrówka to jeden z naszych kluczowych najemców, który zajmie największą powierzchnię w części dedykowanej sektorowi dla domu i ogrodu – podkreśla Małgorzata Konarska, prezes zarządu spółki Marywilska 44, inwestora obiektu.

Obecnie inwestycja jest skomercjalizowana w ponad 80 proc. Obiekt będzie też dysponował parkingiem na ponad 4,5 tys. samochodów.
Inwestor Wodnego Parku Handlowego  spółka Marywilska 44  jest także właścicielem działającego pod tą samą nazwą popularnego w Warszawie centrum handlu hurtowego i detalicznego. Jak podaje inwestor, dziennie zagląda na Marywilską 9 tys. klientów, a w weekendy nawet 45 tys.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFIT system