2017-10-14

Food court Galerii Jurajskiej z nową restauracją

Galeria Jurajska rozwija i urozmaica ofertę swojej strefy gastronomicznej. Do grona najemców centrum handlowego dołączyła właśnie restauracja CrepStory. Naleśnikarnia zajęła ponad 127 m kw.

Food court Galerii Jurajskiej z nową restauracją CrepStory w Galerii Jurajskiej

Zmodernizowany na początku 2016 roku food court Galerii Jurajskiej to dziś jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w centrum handlowym. Strefa kusi nie tylko ofertą restauracji i kawiarni, ale także miejscami wypoczynku, jakie stworzyła swoim klientom Jurajska. Teraz to popularne miejsce zyskuje nowego najemcę, a tym samym kolejną restaurację.

Od początku października w Jurajskiej działa już naleśnikarnia CrepStory stworzona przez lokalnego przedsiębiorcę. W jej menu można znaleźć naleśniki z nadzieniem na słodko, z mięsem, rybami, a także naleśniki wegańskie i wegetariańskie. W karcie restauracji nie zabrakło także deserów i zup m.in. tradycyjnej solanki, veloute z białymi grzybami czy minestrone z sosem pesto.

To już 14. punkt z ofertą restauracyjno-kawiarnianą w Galerii Jurajskiej. Dziś oprócz CrepStory składają się na nią restauracje m.in. KFC, McDonald’s, Pizza Hut, Smak Zdrowia czy Burger King oraz kawiarnie m.in. Costa Coffee, Cafe Portugal i cukiernia Consoni.

CrepStory rozwija ofertę gastronomiczną Jurajskiej, wprowadzając do niej elementy kuchni europejskiej ze szczególnym akcentem na kuchnię francuską i starosłowiańską. Tym samym dajemy naszym klientom jeszcze większy wybór spośród kilkuset potraw, które dziś można znaleźć w naszej galerii – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

W 2016 roku Jurajska przebudowała strefę food court, dzieląc ją na kilka przestrzeni przeznaczonych m.in. dla dzieci i pod wypoczynek. Za swoją inwestycję galeria nominowana była do ICSC Solal Marketing Awards 2017 oraz do Property Design Awards 2017.

 

Anna Smolińska
Anna Smolińska dziennikarz