2017-10-02

Duka wchodzi do Galerii Północnej

Sieć salonów wyposażenia wnętrz zastosowała nietypowy manewr na otwarcie.

Duka wchodzi do Galerii Północnej Fot. Duka

 

Sieć salonów wyposażenia wnętrz DUKA ma powody do świętowania – w połowie września marka otworzyła swój 60 salon w nowopowstałej Galerii Północnej w Warszawie. Tym razem zorganizowano podwójne otwarcie: 13 września odbył się preopening dla osób z zaproszeniem, natomiast 14 września nastąpiło oficjalne otwarcie dla wszystkich Klientów.

Nowy sklep DUKA pojawił się w Galerii Północnej, która jest obecnie największym centrum handlowym w stolicy. Mieszkańcy warszawskiej Białołęki mogą korzystać z ponad 200 sklepów, kawiarni, punktów usługowych, gastronomicznych i parkingu. Atrakcją jest klimatyczny taras na dachu budynku. 14 września odbyło się oficjalne otwarcie galerii.

Salon o powierzchni 104 m2 prowadzony jest w ramach współpracy franczyzowej. To 60 sklep otwarty na terenie Polski. DUKA pojawia się w największych galeriach i centrach handlowych w kraju. Galeria Północna to miejsce o dużym potencjale sprzedażowym, które swoim rozmiarem i dostępnością marek przyciąga wielu Klientów z całej Warszawy i okolic.

Sklep w Galerii Północnej został otwarty w nowej odsłonie wizualnej, którą sieć wprowadziła w końcu ubiegłego roku. Charakterystyczny dla marki skandynawski minimalizm został wzbogacony ciepłem dębowego drewna, loftowymi detalami oraz kuchennymi aranżacjami. Zastosowane kolory podkreślają poszczególne kategorie asortymentowe oraz sprawiają, że klienci szybciej mogą znaleźć to, czego szukają.

Grzegorz Morawski
Grzegorz Morawski dziennikarz, PROFIT system