2017-09-18

Książki, zabawki i nie tylko

Galeria Tkalnia w Pabianicach kompletuje najemców. Otwarcie zaplanowano na przełomie 2018 i 2019 r

Książki, zabawki i nie tylko Fot. Tkalnia

Najnowsze umowy najmu podpisały w Tkalni Smyk oraz Empik. Ten ostatni otworzy tu sklep o wielkości niemal 300 m2. To pierwszy punkt tej sieci w mieście.

Piękna architektura, zrewitalizowane z wielką pieczołowitością pofabryczne budynki będą wyjątkową przestrzenią, w którą Empik dobrze się wpisze jako firma z długą – blisko 70-letnią historią, a przy tym nowoczesny, innowacyjny lider omnichannel w Polsce. Mamy nadzieję, że nowy salon idealnie odpowie na oczekiwania i potrzeby kulturalne, rozrywkowe i pasje mieszkańców Pabianic – komentuje Urszula Sekuła, dyrektor nieruchomości Empik.

Kolejny najemca, który wzbogaci tenant-mix Tkalni, czyli Smyk, zajmie nawet nieco większą powierzchnię.

Chcemy być coraz bliżej klientów, w lokalizacjach, które mogą stać się dla mieszkańców ważnymi miejscami na zakupowej oraz rozrywkowej mapie miasta. Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach ma duży potencjał na takie właśnie miejsce – mówi Marek Łebek, PR & marketing manager sieci Smyk.

Tkalnia to najnowsza inwestycja spółki A&A. Centrum handlowo - rozrywkowe stanie w bezpośrednim sąsiedztwie innych, już zrewitalizowanych budynków. Powierzchnia najmu obiektu wyniesie blisko 14 tys. m2. Znajdzie się w nim 40 sklepów. Dla wygody klientów inwestor zaplanował także 230 miejsc parkingowych. Komercjalizacją Tkalni zajmuje się BOIG Property Consulting.

Ogromnie cieszy mnie to, że tenant mix powiększył się o rozpoznawalne, duże marki, takie jak Empik, Smyk, Hebe i Media Expert. Dobieramy najemców w taki sposób, aby trafić w wymagania klientów i jednocześnie sprawić, aby zaspokoili swoje potrzeby zakupowe w naszym centrum handlowym. Chcemy, aby pabianiczanie mogli robić zakupy w dobrych warunkach i nie musieli jeździć w tym celu do Łodzi. Jednocześnie mamy nadzieje, że Tkalnia stanie się nie tylko destynacją zakupową, ale również miejscem spotkań okolicznych mieszkańców - mówi Adrian Majsterek, inwestor spółki A&A.

Otwarcie obiektu zaplanowano na przełomie 2018 i 2019 r.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFIT system