2017-07-31

Coworking w galerii

Otwarta przestrzeń coworkingowa to nowa propozycja jeleniogórskiej galerii Nowy Rynek.

Coworking w galerii Fot. Nowy Rynek

Office Zone – bo tak brzmi nazwa strefy,w której każdy może usiąść przy stoliku i popracować – otwarto pod koniec lipca. Jest to otwarta przestrzeń dla biznesu, udostępniana bezpłatnie osobom, które potrzebują miejsca np. do pracy zdalnej albo na zorganizowanie konferencji. Na użytkowników Office Zone czeka 8 miejsc do pracy indywidualnej, stół konferencyjny, który pomieści 9 osób, sprzęt RTV do wyświetlania prezentacji oraz strefa relaksu z fotelami i stolikiem. Strefa zajmuje powierzchnię 70 m2 i znajduje się na poziomie +1 galerii.

- W Jeleniej Górze, liczącej ponad 84 tys. mieszkańców, przestrzeni coworkingowej nigdy nie będzie za dużo. Nasza galeria, ze względu na położenie w ścisłym centrum miasta i integrację z dworcem PKS, jest idealnym obiektem do spotkań biznesowych – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Centrum Handlowego Nowy Rynek. - Mamy nadzieję, że dzięki Office Zone staniemy się też dogodnym miejscem codziennej pracy dla freelancerów i osób odwiedzających miasto . Liczymy na to, że nowa, nowocześnie zaaranżowana przestrzeń, doskonała komunikacja miejska, darmowy parking i dostęp do Internetu przekonają użytkowników do częstych odwiedzin w naszej nowej strefie.

Nowy Rynek to dwupoziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu nieobecne dotąd w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do Internetu.

Monika Wojniak-Żyłowska
Monika Wojniak-Żyłowska dziennikarz, PROFITsystem